0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
BenQ

BenQ – technologie jutra dostępne już dziś


BenQ Logo

BenQ jest liderem innowacyjnych technologii. Producent skupia się na m.in. na wyświetlaczach wizyjnych, mobilnych i technologii konwergencji. Jego oferta bazuje na precyzyjnych rozwiązaniach i najwyższej dbałości o detale od etapu projektowania po udostępnienie produktu na rynek. Wysoka jakość i konkurencyjne ceny sprawiły, że rozwiązania bardzo szybko zyskały popularność na całym świecie.

W ofercie producenta znajdują się m.in. funkcjonalne projektory, które znajdują zastosowanie jako kina domowe oraz innowacyjna platforma informacyjna dedykowana sektorom edukacyjnym oraz biznesowym. Klienci mogą zaopatrzyć się także w komfortowe urządzenia przenośne. Gwarancja solidnego wykonania i zastosowanie najnowszych rozwiązań pozwala cieszyć się urządzeniami przez długi czas. 

Wyróżnienia

Rozwiązania BenQ doczekały się wielu branżowych wyróżnień. Firma wielokrotnie pojawiała się na wysokich pozycjach w rankingach najlepszych producentów. Otrzymała także nagrodę za innowacyjność na targach CES i Industrial Sustainable Excellence Award za ekologicznie zrównoważony rozwój. Ma również na koncie ponad dwieście wyróżnień za wzornictwo oraz znajduje się w czołówce najbardziej rozpoznawalnych marek.

Filozofia

Założeniem firmy jest podniesienie jakości życia odbiorców i udostępnienie narzędzi ery cyfrowej. Przykładając dużą wagę do modelu biznesowego i kultury działania, tworzy innowacyjny model oparty na rozwoju i dostosowaniu się do potrzeb użytkowników w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Historia

Historia firmy rozpoczęła się ponad ćwierć wieku temu na Tajwanie. Łącząc nowe osiągnięcia technologiczne ze stylem życia, BenQ umiejętnie wpisał się w główny nurt rewolucji cyfrowej. Rozbudowane badania, postępowe myślenie i bogate zaplecze produkcyjne sprawiły, że wprowadza produkty wyprzedzające konwencjonalne rozwiązania. Obecnie urządzenia firmy sprzedawane są w ponad stu krajach, ciesząc się zarówno zaufaniem konsumentów indywidualnych, jak i specjalistów.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia