Senetic - sprzęt IT i rozwiązania sieciowe

Poznaj nową platformę dla resellerów - Senetic B2B!

Fajnie, że tutaj jesteś! Wspólnie zrealizujemy
nasze biznesowe cele!

Jak możemy lepiej wspierać Twój biznes?

Chcemy być dla Was nie tylko dostawcą, ale partnerem. Dlatego zachęcam do korzystania z naszej platformy B2B, stworzonej z myślą o resellerach. Wspólnie osiągniemy więcej!

Marcin BiałożytCEO, Senetic
Senetic - Marcin Białożyt
Switche - Cisco, HPE, HuaweiSwitche
Dyski HDD i SSD - Western Digital, Seagate, DellDyski
HardwareHardware
MonitoryMonitory
Serwery HPE i DellSerwery
ZasilanieZasilanie

Dla resellerów jak Ty, Senetic jest nie tylko dostawcą, ale partnerem w świecie IT. Nasza oferta to nie tylko sprzęt od najlepszych producentów, ale także nowoczesne rozwiązania i technologie, które pomogą Ci wyróżnić się na rynku.

Przejdź do platformy B2B

Nasza historia

Senetic powstał w 2009 roku w Polsce, od samego początku dążąc do międzynarodowej ekspansji. Pierwszy zagraniczny oddział otworzyliśmy w 2010 roku, w Wielkiej Brytanii, a w kolejnych latach systematycznie poszerzaliśmy obszar działania o kolejne kraje. Obecnie mamy 35 spółek na całym świecie i prowadzimy sprzedaż w 58 krajach.

14Lat doświadczenia w branży
630mln złotych obrotu
58Kraje, gdzie prowadzimy sprzedaż
35Spółek na świecie
2mln klientów rocznie
Senetic - urządzenia sieciowe, serwery, switche, dyski, monitory

Ciągle wzrastająca wiedza i doświadczenie umożliwiają nam trafne określanie potrzeb klientów na lokalnych rynkach i dostarczanie im oczekiwanych produktów i usług. Ofertę budujemy w oparciu o aktualne trendy w rozwoju nowych technologii oraz zmiany, jakie niosą one dla świata i społeczeństwa. Każdego roku małe i średnie firmy z całego świata dołączają do społeczności naszych stałych klientów. Wzrastająca sprzedaż odzwierciedla zaufanie, jakim nasi klienci darzą nas jako dostawcę IT. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać rozwój i cyfryzację MŚP na wszystkich kontynentach.

Korzyści współpracy z Senetic

Senetic - usługi wdrożenia i konfiguracji oprogramowania

Wsparcie techniczne

Niezależnie od wyzwań, nasz zespół konsultantów jest tu, by Ci pomóc. Otrzymujesz dedykowane wsparcie na każdym etapie współpracy.

Senetic - usługi wdrożenia i konfiguracji oprogramowania

Bogata paleta produktów IT

Nasza szeroka oferta produktów IT pozwala na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb Twoich klientów. Dzięki nam, Twoja oferta staje się kompleksowa i wszechstronna.

Senetic - usługi wdrożenia i konfiguracji oprogramowania

Atrakcyjne ceny dla partnerów

Jako nasz reseller, korzystasz z preferencyjnych cen, co pozwala Ci na oferowanie konkurencyjnych warunków swoim klientom.

Senetic - usługi wdrożenia i konfiguracji oprogramowania

Szybka dostawa

Z nami nie musisz martwić się o terminy. Dzięki sprawdzonym kanałom logistycznym, produkty docierają do Ciebie i Twoich klientów zawsze na czas.

Senetic - usługi wdrożenia i konfiguracji oprogramowania

Wsparcie po sprzedaży

Nasza współpraca nie kończy się na dostawie produktu. Oferujemy wsparcie po sprzedaży, pomagając w rozwiązywaniu problemów i odpowiadając na wszelkie pytania Twoich klientów.

Sprawdź naszą ofertę specjanie dla resellerów
Przejdź do platformy B2B

Partnerzy