Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


ATEN Pro Audio/Video – oferta dla wymagających klientów

Rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Urządzenia cechuje wysoka wydajność i niezawodność. Dzięki sprzętowi z tej serii możliwe jest znaczne ulepszenie procesu komunikacji jak i przesyłu danych. Wybierając produkty marki ATEN możesz mieć pewność, że dokonujesz dobrego wyboru, a sprzęt posłuży przez wiele lat.

 

Rozbudowana oferta 

Wśród oferowanych produktów z tej serii dostępne są zaawansowane układy sterowania, nowoczesne urządzenia do rozwiązań multimedialnych (multiprezentacji), rozwiązania digital signage (AV), liczne rozgałęźniki, przedłużacze, kable i konwertery. W ofercie również akcesoria Pro AV ułatwiające montaż i instalację. 

Aktualne promocje:
-15%
Rabat -50% na kursy Senetic Academy!
Dołącz do newslettera i odbierz kod rabatowy!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia