OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
KVM Aten

Wysoka wydajność i niezawodność 

 

Firma ATEN jest czołowym producentem przełączników KVM. Od lat udoskonala produkty i poszerza swoją ofertę o coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania. W kategorii Keyboard Video Mouse wiodące serie to: SecureRackCat 5, over IP, Matrix, Deskopt oraz Cable KVM 

Seria Secure 
Przełączniki z serii Secure wyróżnia zgodność z wymaganiami Protection Profile for Peripheral Sharing Switch, Version 3.0. Zaawansowane switche Secure są certyfikowane przez National Information Assurance PartnershipWdrażając te urządzenia do swojego środowiska mamy pewność, że zapewnią najwyższy poziom bezpieczeństwa. Produkty są szczególnie polecane dla organizacji finansowych i rządowych. Dobrze sprawdzą się w instytucjach, które muszą zapewnić najwyższy poziom ochrony danych wrażliwych i poufnych.  

Seria Rack 
Wysoki poziom wydajności i niezawodności wpływa na to, że przełączniki z tej serii polecane są do rozbudowanych i skomplikowanych środowisk biznesowych i korporacyjnych. Zastosowanie najnowszych technologii sprawia, że przełączniki ATEN mogą kontrolować od kilku do kilkudziesięciu komputerów/systemów jednocześnie. Wybrane urządzenia posiadają funkcję Video DynaSync, która eliminuje problemy z wyświetlaniem ekranu oraz jego rozdzielczością. Dzięki dwuskładnikowemu systemowi zabezpieczeń unikniemy sytuacji, w których niepowołane osoby mogłyby przejąć kontrolę nad urządzeniami.  

Seria Cat 5 
W tej kategorii prezentujemy switche, które umożliwią dostęp do wielu komputerów z poziomu konsoli PS/2 bądź USB KVM. Linia produktowa jest szczególnie polecana administratorom, dla których istotna jest wydajność i wysoka efektywność. Rozwiązania zapewniają wysoką jakość obrazu (Full HD). Dzięki funkcji Auto Scan można kontrolować tylko konkretne komputery.  

Seria over IP 

Przełączniki over IP zapewniają dostęp zdalny. Rozwiązania polecane dla środowisk korporacyjnych i biznesowych. Urządzenia charakteryzują się wysoką wydajnością, bardzo dobrze radzą sobie w zarządzaniu rozproszonymi jednostkami. Funkcjonalność Virtual Media pozwala na przeprowadzanie szybkich testów diagnostycznych. Dzięki temu administrator wie, które strefy wymagają pilnych poprawek systemowych. W sytuacji wykrycia błędu można rozwiązywać wszelkie problemy z poziomu BIOS.  

Seria Desktop  

W ofercie producenta nie brakuje rozwiązań, które z powodzeniem można wdrożyć w standardowych stacjach roboczych. Kompaktowe urządzenia Desktop zapewniają najwyższą jakość obrazu i szybką transmisję danych. Dzięki MST można utworzyć połączenie wielomonitorowe. Technologia Boundless Switching ATEN usprawnia przełączanie między kilkoma komputerami i monitorami. Wystarczy przesunąć kursor myszy w stronę krawędzi, by wyświetlić obraz z konkretnego komputera.  

Seria Cable KVM 

Z adapterami serii Cable możemy szybko przekształcić dowolne urządzenie w konsolę KVM. Wystarczy podłączyć przełącznik do laptopa bądź notebooka, by uzyskać dostęp do diagnozowania, wykrywania i naprawiania problemów w rozbudowanych systemach informatycznych. Dane można przesyłać dwukierunkowo z zachowaniem najwyższych poziomów bezpieczeństwa. Seria Cable KVM zapewnia wysoki poziom elastyczności i mobilności. Rozwiązania z tej gamy produktowej znacząco wpływają na redukcję okablowania w naszym środowisku.  

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia