OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
ATEN

Pionier w dziedzinie najnowszych rozwiązań technologicznych  

Firma Aten ma tajwańskie korzenie i została założona 1979 roku. Pierwsze produkty marki pojawiły się na rynku na początku lat 80. Przedsiębiorstwo dokonało znacznej ekspansji i obecnie sprzedaje swoje rozwiązania praktycznie na całym świecie. Przełomowym wydarzeniem dla firmy było opracowanie pierwszego czteroportowego koncentratora USB 2.0. Następnie innowacyjny produkt otrzymał certyfikat, a teraz funkcjonuje już jako standard. Markę Aten uznaje się za największego producenta przełączników Keyboard Video Mouse 

Rozwiązania ATEN polecane dla branży transportowej  

Aby branża transportowa rozwijała się prężnie, niezbędne jest korzystanie z osiągnięć nowoczesnych technologii. Urządzenia producenta wpływają na poprawę wydajności w tym sektorze. Dokonując wdrożenia scentralizowanej kontroli można sprawnie zarządzać zróżnicowanym środowiskiem. Dzięki innowacyjności marki możliwe jest łączenie i obsługiwanie wielu platform w czasie rzeczywistym (instalacja zbudowana z komputerów PC, Mac, Linux i Sun). Marka dba o zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa, dlatego monitorowanie i dystrybucja przesyłu danych odbywa się na bieżąco bez żadnych zakłóceń i opóźnień. Rozwiązania ATEN dostosowane są do mniej i bardziej rozbudowanych konfiguracji.  

 

Niezawodność w środowisku korporacyjnym  

 

Korporacje nastawione są na wybór niezawodnych, elastycznych i sprawdzonych rozwiązań. Produkty marki wpisują się w najnowsze standardy i normy związane z zachowaniem bezpieczeństwa w centrach danych. Nowoczesne transmisje, rozbudowane systemy komunikacji, integralne i scentralizowane bazy, wysoce bezpieczny dostęp zdalny – to tylko niektóre aspekty, które mogą być wspierane przez produkty polecane przez ATEN.  

 

Zadbaj o odpowiednie parametry w Twoim środowisku  

 

Energy Intelligence to wysokiej klasy sprzęt służący głównie do monitorowania warunków panujących w danym środowisku pracy. Oprócz tego w ofercie producenta dostępne są stojaki do montażu, listwy, skrzynki energetyczne i oprogramowanie przeznaczone do monitorowania/zarządzania energią.  
Obecnie jest dostępny nowoczesny czujnik temperatury i poziomu wilgoci. Dzięki zastosowaniu tego urządzenia w naszym środowisku zawsze będziemy pewni, że sprzęt pracuje w optymalnych warunkach. W momencie przekroczenia ustalonych wartości minimalnych bądź maksymalnych (dla temperatury i wilgotności) rozwiązanie automatycznie alarmuje administratora o odchyleniach. Sprawne monitorowanie tych poziomów może ochronić nasze środowisko przed uszkodzeniami związanymi z przekroczeniem określonych norm. 

 

Pro Audio/Video 

 

Profesjonalne urządzenia audio i wideo zapewniające wysoki komfort pracy i doskonałą wydajność w środowiskach informatycznych. Rozwiązania znajdą zastosowanie w małych i dużych przedsiębiorstwach oraz korporacjach. Marka oferuje użytkownikom produkty, które wpływają na usprawnienie komunikacji w firmie. Nowoczesne przełączniki, urządzenia do rozwiązań multimedialnych (multiprezentacji), switche video, przedłużacze i konwertery przyczyniają się do zwiększenia elastyczności. Z marką ATEN rozwiniesz bazy danych, unowocześnisz scentralizowane sterowanie, wzmocnisz sygnał audio/video z kanałów źródłowych do miejsc docelowych oraz poszerzysz instalację A/V. 

 

Precyzja kluczem do sukcesu 

 

Sporym sukcesem tajwańskiego potentata było otrzymanie wyróżnienia od Forbes w rankingu One of Asia's Best 200 under a Billion. Firma dostąpiła tego zaszczytu w 2006 roku. Niemalże co roku ATEN figuruje w rankingu Taiwan Excellence. W 2017 marka zdobyła nagrodę za najbardziej innowacyjne produkty w branży wideo w Government Product Innovation Adward 2017. 

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia