OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
ASUS

ASUS – innowacja kluczem do sukcesu

ASUS to ceniona na całym świecie firma produkująca sprzęt elektroniczny, między innymi komponenty PC, a także notebooki, tablety, serwery czy smartfony, monitory czy stacjonarne komputery osobiste. ASUS jest twórcą najlepiej sprzedających się i zarazem najliczniej nagradzanych płyt głównych. Ogromny sukces marki zapewnia otwarcie na innowacje.

 

Firma została założona w 1989 roku na Tajwanie. Nazwa ASUS pochodzi od czterech ostatnich liter słowa Pegasus. ASUS jest uosobieniem siły oraz kreatywności. Oferowane przez markę produkty wyróżniają się nie tylko zastosowaniem innowacyjnych pod względem technologicznym rozwiązań, ale także nowoczesnym designem. Potwierdzeniem doskonałej jakości sprzętów jest uzyskana przez markę ilość nagród oraz wyróżnień - ich liczba sięga ponad 4200.

W poszukiwaniu niezwykłości

Z firmą związane jest motto „W poszukiwaniu niezwykłości”. Rozpoczęta w 2011 roku pod tym hasłem kampania stanowi o filozofii designu, gdzie najważniejszym elementem jest człowiek. Dzięki wykorzystaniu innowacji, ASUS chce uczynić życie lepszym. Poszczególne produkty są synonimem wydajności i estetyki, a przy tym wyróżniają się dostosowaniem do każdego stylu życia. Rozwiązania marki są przyjazne środowisku. Wszelkie stosowane przez markę ASUS technologie są tworzone, a także ulepszane z myślą o ochronie środowiska.

 

Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym na rynku IT, ASUS koncentruje się na dostarczaniu urządzeń w szybkim czasie, a także przy minimalizacji kosztów. Wszystko w dążeniu do uzyskania wiecznej doskonałości.

Misja

Tuż obok innowacji, kolejną ważną cechą, na którą stawia ASUS jest jakość. Firma nieustannie pracuje na ulepszaniem metodami zarządzania jakością, w efekcie klienci otrzymują produkty będące połączeniem najwyższej jakości oraz korzystnej ceny. Poza skupieniu się na jakości, firma realizuje swoją misję, która łączy się również z zamiłowaniem do technologii, długoterminowymi relacjami, a także wytrwałością. 

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia