OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Komputery Apple Mac

Mac – połączenie niezawodności, wydajności i stylu    

Oferta innowacyjnych rozwiązań Apple obejmuje komputery Mac bazujące na najnowocześniejszych technologiach, a także wyróżniające się stylowym i jednocześnie minimalistycznym designem. Sprzęt cechuje się wysoką wydajnością, dzięki czemu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oferujemy takie urządzenia jak MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, Mac mini, iMac, iMac Retina, Mac Pro, a także akcesoria Mac.

Dbałość o szczegóły

Urządzenia Mac dostarczane są wraz z oprogramowaniem, co pozwala na niemal natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Sprzęt został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół. Wyróżnia się intuicyjną obsługą. Do minimum ograniczone zostały także wszelkie czynności związane z konfiguracją. Komputery Mac cieszą się niesłabnącą popularnością również z powodu wysokiej jakości wykonania. Zachęcamy do zapoznania się z pełną oferta urządzeń Mac oraz wszystkich rozwiązań Apple. Nasi specjaliści chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego modelu.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia