Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
office365-pakiety-i-ceny

veritas


Mac – połączenie niezawodności, wydajności i stylu    

Oferta innowacyjnych rozwiązań Apple obejmuje komputery Mac bazujące na najnowocześniejszych technologiach, a także wyróżniające się stylowym i jednocześnie minimalistycznym designem. Sprzęt cechuje się wysoką wydajnością, dzięki czemu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oferujemy takie urządzenia jak MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, Mac mini, iMac, iMac Retina, Mac Pro, a także akcesoria Mac.

Dbałość o szczegóły

Urządzenia Mac dostarczane są wraz z oprogramowaniem, co pozwala na niemal natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Sprzęt został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół. Wyróżnia się intuicyjną obsługą. Do minimum ograniczone zostały także wszelkie czynności związane z konfiguracją. Komputery Mac cieszą się niesłabnącą popularnością również z powodu wysokiej jakości wykonania. Zachęcamy do zapoznania się z pełną oferta urządzeń Mac oraz wszystkich rozwiązań Apple. Nasi specjaliści chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego modelu.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-50%
-64%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia