Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Apple iPad – dla biznesu, edukacji i rozrywki

Apple iPad to wydajne urządzenia łączące funkcjonalność z minimalistycznym designem. Wyróżniają się niezawodnym działaniem i wysokim standardem. iPady wyposażone są w doskonałej jakości ekrany dotykowe zapewniające żywe kolory. Urządzenia posiadają lekką i jednocześnie solidną konstrukcję, co sprawia, że można je zabrać ze sobą wszędzie. Ich obsługa jest bezproblemowa i intuicyjna, podobnie jak konfiguracja, która została ograniczona do minimum.

Oferta

Szeroka oferta rozwiązań iPad obejmuje rozwiązania takie jak iPad Pro, iPad Air, iPad mini oraz akcesoria przydatne podczas użytkowania sprzętów Apple. Wszechstronność urządzeń sprawia, że iPady są funkcjonalne, co przekłada się na możliwość ich użytkowania w zróżnicowanych środowiskach – w biznesie, edukacji. Świetnie sprawdzają się również do rozrywki. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą iPadów oraz do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać model spełniający indywidualne wymagania.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-28%
-14%
-18%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia