OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Tablety Apple iPad

Apple iPad – dla biznesu, edukacji i rozrywki

Apple iPad to wydajne urządzenia łączące funkcjonalność z minimalistycznym designem. Wyróżniają się niezawodnym działaniem i wysokim standardem. iPady wyposażone są w doskonałej jakości ekrany dotykowe zapewniające żywe kolory. Urządzenia posiadają lekką i jednocześnie solidną konstrukcję, co sprawia, że można je zabrać ze sobą wszędzie. Ich obsługa jest bezproblemowa i intuicyjna, podobnie jak konfiguracja, która została ograniczona do minimum.

Oferta

Szeroka oferta rozwiązań iPad obejmuje rozwiązania takie jak iPad Pro, iPad Air, iPad mini oraz akcesoria przydatne podczas użytkowania sprzętów Apple. Wszechstronność urządzeń sprawia, że iPady są funkcjonalne, co przekłada się na możliwość ich użytkowania w zróżnicowanych środowiskach – w biznesie, edukacji. Świetnie sprawdzają się również do rozrywki. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą iPadów oraz do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać model spełniający indywidualne wymagania.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia