Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Apple


  Apple – innowacja, minimalistyczny design i intuicyjna obsługa

  Apple to marka z ponad czterdziestoletnią historią, założona przez Steve’a Jobsa, Ronalda Wayne’a i Steve’a Wozniaka. Produkty Apple cieszą się niesłabnącą popularnością. Rozwiązania Mac, iPad, iPod, Apple Watch czy iPhone są połączeniem funkcjonalności i stylowego, niepowtarzalnego designu, na przestrzeni lat stały się wyznacznikiem wysokiej jakości oraz standardów.

  Innowacyjny sprzęt

  W 1976 roku zaprezentowany został Apple I, rok później do masowej sprzedaży trafił Apple II. Za sukcesem marki Apple stoi przede wszystkim wysoka jakość oraz innowacyjność oferowanego sprzętu. W 1998 roku zadebiutował pierwszy iMac wyróżniający się designem oraz wydajnością, a rok później Steve Jobs zaprezentował iBooka. Kolejne lata działalności Apple zapisały na kartach historii marki następne innowacyjne urządzenia. W 2001 roku pojawił się iPod. Jego sukces tkwił w intuicyjnej obsłudze charakterystycznej dla marki Apple, a samemu urządzeniu towarzyszyło określenie „Plug, Unplug & Play”. Cieszące się systematycznie rosnącą popularnością iPhony zadebiutowały na rynku w 2007 roku. Rok 2010 należał do iPada, nowoczesnego i niezawodnego tabletu z ekranem dotykowym z technologią Multi-Touch.

  Produkt

  W centrum uwagi twórców Apple zawsze był produkt. Użytkownik miał wejść w posiadanie sprzętu gotowego do pracy. Czynności takie jak konfiguracja zostały ograniczone do minimum, co sprawia, że obsługa urządzeń Apple jest jeszcze bardziej intuicyjna i przyjazna. Według Steve Jobsa sukces urządzeń tkwi w ich prostocie, która w przypadku marki Apple znajduje odzwierciedlenie zarówno w łatwej obsłudze, jak i nowoczesnym, ale minimalistycznym designie.

  „Think different”

  Marka Apple jest niekwestionowanym liderem pod względem innowacyjności oferowanego sprzętu. Firma postawiła na strategię, której przyświeca hasło „Think different”, będące elementem głośnej kampanii reklamowej Apple z 1984 roku.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia