0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Apple


Apple – innowacja, minimalistyczny design i intuicyjna obsługa

Apple to marka z ponad czterdziestoletnią historią, założona przez Steve’a Jobsa, Ronalda Wayne’a i Steve’a Wozniaka. Produkty Apple cieszą się niesłabnącą popularnością. Rozwiązania Mac, iPad, iPod, Apple Watch czy iPhone są połączeniem funkcjonalności i stylowego, niepowtarzalnego designu, na przestrzeni lat stały się wyznacznikiem wysokiej jakości oraz standardów.

Innowacyjny sprzęt

W 1976 roku zaprezentowany został Apple I, rok później do masowej sprzedaży trafił Apple II. Za sukcesem marki Apple stoi przede wszystkim wysoka jakość oraz innowacyjność oferowanego sprzętu. W 1998 roku zadebiutował pierwszy iMac wyróżniający się designem oraz wydajnością, a rok później Steve Jobs zaprezentował iBooka. Kolejne lata działalności Apple zapisały na kartach historii marki następne innowacyjne urządzenia. W 2001 roku pojawił się iPod. Jego sukces tkwił w intuicyjnej obsłudze charakterystycznej dla marki Apple, a samemu urządzeniu towarzyszyło określenie „Plug, Unplug & Play”. Cieszące się systematycznie rosnącą popularnością iPhony zadebiutowały na rynku w 2007 roku. Rok 2010 należał do iPada, nowoczesnego i niezawodnego tabletu z ekranem dotykowym z technologią Multi-Touch.

Produkt

W centrum uwagi twórców Apple zawsze był produkt. Użytkownik miał wejść w posiadanie sprzętu gotowego do pracy. Czynności takie jak konfiguracja zostały ograniczone do minimum, co sprawia, że obsługa urządzeń Apple jest jeszcze bardziej intuicyjna i przyjazna. Według Steve Jobsa sukces urządzeń tkwi w ich prostocie, która w przypadku marki Apple znajduje odzwierciedlenie zarówno w łatwej obsłudze, jak i nowoczesnym, ale minimalistycznym designie.

„Think different”

Marka Apple jest niekwestionowanym liderem pod względem innowacyjności oferowanego sprzętu. Firma postawiła na strategię, której przyświeca hasło „Think different”, będące elementem głośnej kampanii reklamowej Apple z 1984 roku.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia