0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Inne urządzenia i akcesoria APC

Zasilacze Smart-UPS firmy APC to rozwiązanie przeznaczone do zapewnienia bezpieczeństwa urządzeniom i sieciom informatycznym w przedsiębiorstwach, serwerowniach i centrach danych.

 

Ochrona szczególnie ważnych danych i drogiego, specjalistycznego sprzętu wymaga od zasilaczy APC spełnienia najwyższych standardów jakości i wydajności pracy.

 

Szeroka oferta Smart-UPS umożliwia wybranie rozwiązań odpowiednich do potrzeb firmy spośród modeli podstawowych, standardowych i o wydłużonym czasie działania dla najbardziej wymagających zastosowań. Modele standardowe są obecnie najpopularniejszym na świecie rozwiązaniem wykorzystywanym do pracy z serwerami i pamięciami masowymi.

 

Wydajność, funkcjonalność i czas podtrzymywania zasilania urządzeń można poprawić dzięki dodatkowym bateriom, akcesoriom oraz wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie z serii PowerChute służące do monitorowania pracy, sterowania i optymalizacji wydajności zasilaczy APC.

 

Najpopularniejsze modele Smart-UPS to SMT1500I i SURTD5000RMXLI.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia