Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Inne urządzenia i akcesoria


  Zasilacze Smart-UPS firmy APC to rozwiązanie przeznaczone do zapewnienia bezpieczeństwa urządzeniom i sieciom informatycznym w przedsiębiorstwach, serwerowniach i centrach danych.

   

  Ochrona szczególnie ważnych danych i drogiego, specjalistycznego sprzętu wymaga od zasilaczy APC spełnienia najwyższych standardów jakości i wydajności pracy.

   

  Szeroka oferta Smart-UPS umożliwia wybranie rozwiązań odpowiednich do potrzeb firmy spośród modeli podstawowych, standardowych i o wydłużonym czasie działania dla najbardziej wymagających zastosowań. Modele standardowe są obecnie najpopularniejszym na świecie rozwiązaniem wykorzystywanym do pracy z serwerami i pamięciami masowymi.

   

  Wydajność, funkcjonalność i czas podtrzymywania zasilania urządzeń można poprawić dzięki dodatkowym bateriom, akcesoriom oraz wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie z serii PowerChute służące do monitorowania pracy, sterowania i optymalizacji wydajności zasilaczy APC.

   

  Najpopularniejsze modele Smart-UPS to SMT1500I i SURTD5000RMXLI.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia