Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Szeroka oferta akcesoriów wspomagających pracę zasilaczy APC pozwala na ich optymalne wykorzystanie, łatwe zarządzanie i dłuższą żywotność urządzeń. Karty zarządzające  do zasilaczy UPS produkcji firmy APC ułatwiają monitorowanie i sterowanie wchodzącymi w skład sieci urządzeniami. Do zarządzania wykorzystana może być przeglądarka internetowa, protokół SNMP lub wiersz poleceń. Do kart do zarządzania sieciowego dołączony jest program PowerChute w wersji Network Shutdown.

 

Oferta APC obejmuje także szafy przemysłowe z rodziny NetShelter, podzielonej na 3 serie produktów. NetShelter SX to nowoczesne obudowy IT o doskonałych parametrach chłodzenia, zasilania, monitoringu urządzeń i rozprowadzenia okablowania. NetShelter SV to bardziej ekonomiczna seria produktów, oferująca przy tym jednak odpowiednio wysokie standardy jakości i wydajności. Z myślą o biurach i małych firmach, gdzie nie ma możliwości wydzielenia odrębnego pomieszczenia na sprzęt IT stworzono serię NetShelter CX. Są to obudowy IT o wyglądzie zwykłych mebli biurowych, bardzo łatwe w instalacji, dzięki doskonałemu wyciszeniu gwarantujące komfort pracy w pobliżu umieszczonych wewnątrz urządzeń.

 

Do każdego produktu z serii Back-UPS oraz Smart-UPS firma APC oferuje możliwość wykupienia w atrakcyjnej cenie przedłużenia gwarancji.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-2%
-70%
-64%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia