Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Akcesoria do UPSów APC


  Szeroka oferta akcesoriów wspomagających pracę zasilaczy APC pozwala na ich optymalne wykorzystanie, łatwe zarządzanie i dłuższą żywotność urządzeń. Karty zarządzające  do zasilaczy UPS produkcji firmy APC ułatwiają monitorowanie i sterowanie wchodzącymi w skład sieci urządzeniami. Do zarządzania wykorzystana może być przeglądarka internetowa, protokół SNMP lub wiersz poleceń. Do kart do zarządzania sieciowego dołączony jest program PowerChute w wersji Network Shutdown.

   

  Oferta APC obejmuje także szafy przemysłowe z rodziny NetShelter, podzielonej na 3 serie produktów. NetShelter SX to nowoczesne obudowy IT o doskonałych parametrach chłodzenia, zasilania, monitoringu urządzeń i rozprowadzenia okablowania. NetShelter SV to bardziej ekonomiczna seria produktów, oferująca przy tym jednak odpowiednio wysokie standardy jakości i wydajności. Z myślą o biurach i małych firmach, gdzie nie ma możliwości wydzielenia odrębnego pomieszczenia na sprzęt IT stworzono serię NetShelter CX. Są to obudowy IT o wyglądzie zwykłych mebli biurowych, bardzo łatwe w instalacji, dzięki doskonałemu wyciszeniu gwarantujące komfort pracy w pobliżu umieszczonych wewnątrz urządzeń.

   

  Do każdego produktu z serii Back-UPS oraz Smart-UPS firma APC oferuje możliwość wykupienia w atrakcyjnej cenie przedłużenia gwarancji.

  Aktualne promocje:
  -53%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia