0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Home Office HardwareHome Office Hardware
Akcesoria do UPSów APC


Szeroka oferta akcesoriów wspomagających pracę zasilaczy APC pozwala na ich optymalne wykorzystanie, łatwe zarządzanie i dłuższą żywotność urządzeń. Karty zarządzające  do zasilaczy UPS produkcji firmy APC ułatwiają monitorowanie i sterowanie wchodzącymi w skład sieci urządzeniami. Do zarządzania wykorzystana może być przeglądarka internetowa, protokół SNMP lub wiersz poleceń. Do kart do zarządzania sieciowego dołączony jest program PowerChute w wersji Network Shutdown.

 

Oferta APC obejmuje także szafy przemysłowe z rodziny NetShelter, podzielonej na 3 serie produktów. NetShelter SX to nowoczesne obudowy IT o doskonałych parametrach chłodzenia, zasilania, monitoringu urządzeń i rozprowadzenia okablowania. NetShelter SV to bardziej ekonomiczna seria produktów, oferująca przy tym jednak odpowiednio wysokie standardy jakości i wydajności. Z myślą o biurach i małych firmach, gdzie nie ma możliwości wydzielenia odrębnego pomieszczenia na sprzęt IT stworzono serię NetShelter CX. Są to obudowy IT o wyglądzie zwykłych mebli biurowych, bardzo łatwe w instalacji, dzięki doskonałemu wyciszeniu gwarantujące komfort pracy w pobliżu umieszczonych wewnątrz urządzeń.

 

Do każdego produktu z serii Back-UPS oraz Smart-UPS firma APC oferuje możliwość wykupienia w atrakcyjnej cenie przedłużenia gwarancji.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia