Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

veritas


APC (American Power Conversion Corporation) to światowej klasy producent systemów nieprzerywalnego zasilania energii (UPS - Uninterruptible Power Supply). Do głównych produktów firmy zalicza się urządzenia elektroniczne chroniące główne maszyny przed skokami napięcia i wahań mocy, a także aparaturę mającą na celu zapewnienie zasilania awaryjnego w sytuacjach kryzysowych.

 

Historia firmy APC zaczyna się w 1981 roku, kiedy to inżynierowie z MIT (Massachusetts Institute of Technology) rozpoczęli pracę nad rządowym projektem mającym na celu wykorzystywanie energii słonecznej. Po zakończeniu projektu w 1984 roku firma rozpoczęła działania w kierunku urządzeń UPS.

 

Firma APC znana jest z wysokich standardów jakości, rozwoju technologii i innowacyjnych rozwiązań w zakresie podtrzymania ciągłości pracy systemów sieciowych o znaczeniu krytycznym (NCPI).

 

W ofercie firmy, główne miejsce zajmują urządzenia Back-UPS, których miejscami pracy najczęściej są gospodarstwa domowe oraz małe przedsiębiorstwa. Jest to podstawowa seria urządzeń zabezpieczających. Urządzenia z tej serii posiadają okresowy autotest, który umożliwia wczesne wykrycie zmiany akumulatora. Pozwala to na wykrycie wszelkiego rodzaju ewentualnych uszkodzeń akumulatora i podjęcie prewencyjnych działań w bardzo krótkim czasie.

 

Natomiast dla większych firm zalecane są urządzenia z grupy Smart-UPS. Podtrzymanie zasilania w przypadku energii w przypadku większych firm może mieć znaczący wpływ na utrzymanie procesu produkcyjnego czy wspólnej pracy wielu osób. Najpopularniejsze modele z tego segmentu oferty to: seria SMT i SUA oraz seria SURT i SURTD.

 

Firma APC zadbała także o bogatą ofertę akcesoriów dla swoich urządzeń, w której możemy znaleźć między innymi zestawy bateryjne w blistrach czy listwy zasilające.

 

Urządzenia APC UPS znajdują idealne zastosowanie w sieciach komputerowych, gdzie zapewniają ochronę serwerów, routerów i przełączników. Maksymalna niezawodność oraz wydajność poszczególnych modeli zadowoli każdego rodzaju potrzeby ochrony sprzętu.

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-14%
-62%
-12%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia