0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
APC

APC (American Power Conversion Corporation) to światowej klasy producent systemów nieprzerywalnego zasilania energii (UPS - Uninterruptible Power Supply). Do głównych produktów firmy zalicza się urządzenia elektroniczne chroniące główne maszyny przed skokami napięcia i wahań mocy, a także aparaturę mającą na celu zapewnienie zasilania awaryjnego w sytuacjach kryzysowych.

 

Historia firmy APC zaczyna się w 1981 roku, kiedy to inżynierowie z MIT (Massachusetts Institute of Technology) rozpoczęli pracę nad rządowym projektem mającym na celu wykorzystywanie energii słonecznej. Po zakończeniu projektu w 1984 roku firma rozpoczęła działania w kierunku urządzeń UPS.

 

Firma APC znana jest z wysokich standardów jakości, rozwoju technologii i innowacyjnych rozwiązań w zakresie podtrzymania ciągłości pracy systemów sieciowych o znaczeniu krytycznym (NCPI).

 

W ofercie firmy, główne miejsce zajmują urządzenia Back-UPS, których miejscami pracy najczęściej są gospodarstwa domowe oraz małe przedsiębiorstwa. Jest to podstawowa seria urządzeń zabezpieczających. Urządzenia z tej serii posiadają okresowy autotest, który umożliwia wczesne wykrycie zmiany akumulatora. Pozwala to na wykrycie wszelkiego rodzaju ewentualnych uszkodzeń akumulatora i podjęcie prewencyjnych działań w bardzo krótkim czasie.

 

Natomiast dla większych firm zalecane są urządzenia z grupy Smart-UPS. Podtrzymanie zasilania w przypadku energii w przypadku większych firm może mieć znaczący wpływ na utrzymanie procesu produkcyjnego czy wspólnej pracy wielu osób. Najpopularniejsze modele z tego segmentu oferty to: seria SMT i SUA oraz seria SURT i SURTD.

 

Firma APC zadbała także o bogatą ofertę akcesoriów dla swoich urządzeń, w której możemy znaleźć między innymi zestawy bateryjne w blistrach czy listwy zasilające.

 

Urządzenia APC UPS znajdują idealne zastosowanie w sieciach komputerowych, gdzie zapewniają ochronę serwerów, routerów i przełączników. Maksymalna niezawodność oraz wydajność poszczególnych modeli zadowoli każdego rodzaju potrzeby ochrony sprzętu.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia