OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
AOC

AOC – gwarancja najlepszych rozwiązań

AOC Logo

AOC to tajwańska firma, która swoje pierwsze kroki stawiała w 1967 roku (wówczas jako Admiral Overseas Corporation). Obecnie to jeden z największych światowych producentów specjalizujących się w monitorach komputerowych. Dostarczając najwyższej jakości rozwiązania w konkurencyjnych cenach, posiada szerokie grono odbiorców z różnych sektorów. Czasopisma branżowe co roku wyróżniają je za nieprzeciętną wydajność.

Najnowsze technologie

Oferowana elektronika użytkowa bazuje na najnowszych osiągnięciach technologicznych. Fundamentem firmy jest ogromna wiedza i doświadczenie pracujących w niej inżynierów. Dzięki śledzeniu nowinek oraz wytyczaniu nowych ścieżek rozwoju, klienci mogą mieć pewność, że wybrane rozwiązania bazują na aktualnych technologiach. Wyrafinowane wzornictwo pozwala dostosować urządzenia do każdej przestrzeni. Stylowy, elegancki design doskonale sprawdza się w nowoczesnych biurach. W trosce o ergonomię, budowa obejmuje też szerokie kąty widzenia, regulowaną podstawę oraz optymalny kontrast.

Niezawodne produkty

Bogate doświadczenie firmy ma odzwierciedlenie w poziomie i możliwościach oferowanych monitorów. Wysoka wydajność, niezawodność i łatwa obsługa to tylko niektóre z ich zalet. Eksploatacja wiąże się z korzystnym stosunkiem ceny do jakości i niskim TCO (całkowitym kosztem posiadania). Dzięki niezawodnym komponentom rozwiązania AOC zapewniają nieprzerwaną, komfortową pracę przez wiele lat. Klasę produktów potwierdza szerokie grono użytkowników domowych, niewielkich firm, korporacji oraz przedstawicieli instytucji publicznych.

Szeroki wybór

Oferta producenta obejmuje trzy rodziny urządzeń. Pierwsza z nich – Style – zawiera niezawodne produkty, wykorzystujące najnowsze osiągnięcia w zakresie wyświetlanego obrazu. Druga – Pro – dedykowana jest profesjonalistom. Poza doskonałą jakością ma ergonomiczną budowę, przekładającą się na komfort użytkowania. Trzecia – Value – oferuje szerokie funkcjonalności zarówno dla domowego biura, jak i zaawansowanego środowiska informatycznego. Zastosowane w monitorach podświetlenie LED zmniejsza pobór energii. Modele są zgodne ze standardami ENERGY STAR, TCO i EPEAT.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia