0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Switche Allied Telesis


Allied Telesis logo

Szeroka oferta przełączników Allied Telesis sprawdzi się zarówno w niewielkich i średnich przedsiębiorstwach, jak i w bardziej rozbudowanych, o większych wymaganiach sprzętowych. Dzięki możliwości wyboru spośród kilkudziesięciu modeli, klienci mogą dobrać rozwiązanie w pełni odpowiadające ich potrzebom.

 

Wysoka wydajność

Oferta Allied Telesis obejmuje switche o wysokim wskaźniku wydajności i przepustowości. Korzystny stosunek ceny do jakości sprawia, że są popularnym wyborem w firmach na całym świecie. Decyduje o tym również niezawodność, będąca kluczowym czynnikiem w procesie kompletowania elementów sieciowej infrastruktury.

Popularne produkty


Firma oferuje urządzenia z serii 8000GS, 8000S, 9000, CentreCOM series, FS700, FS750, FS970M, GS900, GS950, x200 i x510. Można je łączyć w stosy. Wykorzystane technologie spełniają rosnące zapotrzebowania sieci. Rozbudowane możliwości w zakresie zarządzania, routingu, bezpieczeństwa i obsługi pozwalają na sprawne działanie, umożliwiające rozwój i skupienie się na kluczowych obszarach.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia