Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Allied Telesis logo

Szeroka oferta przełączników Allied Telesis sprawdzi się zarówno w niewielkich i średnich przedsiębiorstwach, jak i w bardziej rozbudowanych, o większych wymaganiach sprzętowych. Dzięki możliwości wyboru spośród kilkudziesięciu modeli, klienci mogą dobrać rozwiązanie w pełni odpowiadające ich potrzebom.

 

Wysoka wydajność

Oferta Allied Telesis obejmuje switche o wysokim wskaźniku wydajności i przepustowości. Korzystny stosunek ceny do jakości sprawia, że są popularnym wyborem w firmach na całym świecie. Decyduje o tym również niezawodność, będąca kluczowym czynnikiem w procesie kompletowania elementów sieciowej infrastruktury.

Popularne produkty


Firma oferuje urządzenia z serii 8000GS, 8000S, 9000, CentreCOM series, FS700, FS750, FS970M, GS900, GS950, x200 i x510. Można je łączyć w stosy. Wykorzystane technologie spełniają rosnące zapotrzebowania sieci. Rozbudowane możliwości w zakresie zarządzania, routingu, bezpieczeństwa i obsługi pozwalają na sprawne działanie, umożliwiające rozwój i skupienie się na kluczowych obszarach.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-14%
-28%
-2%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia