Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Switche Allied Telesis


  Allied Telesis logo

  Szeroka oferta przełączników Allied Telesis sprawdzi się zarówno w niewielkich i średnich przedsiębiorstwach, jak i w bardziej rozbudowanych, o większych wymaganiach sprzętowych. Dzięki możliwości wyboru spośród kilkudziesięciu modeli, klienci mogą dobrać rozwiązanie w pełni odpowiadające ich potrzebom.

   

  Wysoka wydajność

  Oferta Allied Telesis obejmuje switche o wysokim wskaźniku wydajności i przepustowości. Korzystny stosunek ceny do jakości sprawia, że są popularnym wyborem w firmach na całym świecie. Decyduje o tym również niezawodność, będąca kluczowym czynnikiem w procesie kompletowania elementów sieciowej infrastruktury.

  Popularne produkty


  Firma oferuje urządzenia z serii 8000GS, 8000S, 9000, CentreCOM series, FS700, FS750, FS970M, GS900, GS950, x200 i x510. Można je łączyć w stosy. Wykorzystane technologie spełniają rosnące zapotrzebowania sieci. Rozbudowane możliwości w zakresie zarządzania, routingu, bezpieczeństwa i obsługi pozwalają na sprawne działanie, umożliwiające rozwój i skupienie się na kluczowych obszarach.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia