0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Wkładki optyczne Allied Telesis


Dostępne w szerokiej ofercie rozwiązań Allied Telesis moduły optyczne umożliwiają realizację połączeń bazujących na zróżnicowanych technologiach. Szeroka oferta pozwala na dobór rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości. Producent proponuje wybór m.in. między modułami AT-SPSX, AT-SPEX, AT-SP10LR/I czy AT-SP10LR20/I. Urządzenia łączą solidne wykonanie, funkcjonalność i korzystną cenę. To pewność stabilnej struktury.

 

 

Komfort i intuicyjność

 

 

Moduły Allied Telesis zwiększają możliwości sieci. Wyróżniają się m.in. zróżnicowanymi parametrami w zakresie pracy (dystansem transferu i długością fali), zarządzania (obsługa plug&play), zakresem temperatur (przechowywanie, eksploatacja) oraz prędkością transmisji. Szczegółowe informacje można znaleźć w tabelach znajdujących się przy każdym z produktów. W razie pytań zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego modelu. 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia