0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Allied Telesis


Allied Telesis logo

 

 

 

Allied Telesis – profesjonalna jakość rozwiązań sieciowych

 

Allied Telesis jest dostawcą rozwiązań z zakresu infrastruktury sieciowej i dedykowanych jej elastycznych, współdziałających produktów. Założona w 1987 roku w Japonii firma jest jednym z liderów w branży IT. Kreując innowacyjne, oparte na standardach IP sieci, umożliwiają płynne łączenie usług głosowych, wideo i transmisji danych. Jej oferta jest przeznaczona dla większości segmentów - od biznesu czy administracji, przez służbę zdrowia, sektor edukacyjny, turystyczny, hotelarski, aż po usługodawców sieciowych.

 

Większa wydajność

 

Usprawnienie działalności i niższe koszty eksploatacji sprawiają, że rozwiązania Allied Telesis cieszą się popularnością na całym świecie. Angażując się w modernizowanie sposobu dostarczania oraz zarządzania aplikacjami i usługami, firma zwiększa jakość oferty i ułatwia dynamiczny rozwój. W portfolio producenta znaleźć można m.in. przełączniki, mediakonwertery i adaptery PCI.

 

Sprawne działanie

 

Gigant z Japonii dostarcza kreatywne, innowacyjne rozwiązania, zwiększające wydajność oraz poprawiające rezultaty pracy. Oferując szeroki zakres narzędzi interoperacyjnych, ułatwia dostosowanie się do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości technologicznej. Projektując inteligentne urządzenia, otwiera przed swoimi klientami nowe spojrzenie na biznes.

 

Popularne modele

 

Firma oferuje niezawodne przełączniki z serii 8000GS, 8000S, 9000, CentreCOM series, FS700, FS750, FS970M, GS900, GS950, x200 i x510. Dostarcza też mediakonwertery Fast Ethernet Media oraz Gigabit Media, a także zestaw urządzeń dopełniających kompletną strukturę. Posiada również szeroki wybór adapterów PCI.

 

Szeroka oferta

 

Misją Allied Telesis  jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań w korzystnych cenach. Bazując na bogatym doświadczeniu i innowacyjnych standardach, producent oferuje kompletną infrastrukturę - od potężnych switchy warstwy trzeciej po zaawansowane mediakonwertery.

 

Fachowa pomoc

 

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą producenta, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy chętnie przedstawią szczegóły i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia