Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Rejestratory ACTi


  ACTi Video Analytics – zaawansowane narzędzia do analizy obrazu  

  Producent dostosował urządzenia do współpracy z ACTi Video Analytics. Dzięki temu nasze rozwiązania mogą zyskać wiele pożytecznych funkcjonalności i przyczynią się do usprawnienia pracy systemu monitorującego. Do funkcji tych zalicza się: rozpoznawanie i wykrywanie tablic rejestracyjnych pojazdów, monitorowanie i zapisywanie ścieżek klientów w danym obiekcie, weryfikowanie liczby osób w przestrzeni objętej monitoringiem, wykrywanie twarzy (często z uwzględnieniem płci i wieku), rozpoznawanie twarzy, zmiany w ułożeniu obiektów, wykrywanie kradzieży.  

  Dostęp do podglądu obrazu możliwy jest bezpośrednio po podłączeniu urządzenia do monitora. Warto dodać, że w celu ułatwienia kontroli monitoringu obraz może być również wyświetlany za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Użytkownicy nie są już zobowiązani do prowadzenia kontroli jednego miejsca, mogą cieszyć się formą kontroli zdalnej. Rejestratory ACTi mogą być ze sobą łączone dzięki systemowi CMS. 

  Aktualne promocje:
  -18%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia