Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Kamery ACTi


  Kamery ACTi – precyzyjne i niezawodne   

  W ofercie ACTi kamery o szerokim zakresie wizyjnym z obiektywami stałoogniskowymi oraz zmiennoogniskowymi. Ze względu na wysoką odporność polecane do zastosowań wewnątrz budynków, a także na zewnątrz. Urządzenia wykazują wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Kamery dobrze radzą sobie ze wstrząsami o małym nasileniu, zachowując przy tym stabilność obrazu. Modele z serii Zoom Bullet wyposażone zostały w diodę IR.

  Dzięki innowacyjnej funkcjonalności, która przyczynia się do zwiększenia czułości na natężenie światła kamery rejestrują wysokiej jakości obraz w dzień oraz w nocy. Zaawansowane modele przeznaczone do profesjonalnych wdrożeń posiadają funkcję “wykrywania sabotażu”.  Rozwiązanie sprawia, że kamera automatycznie generuje informację o próbie przejęcia, przekierowania lub zniszczenia. Funkcjonalność bardzo przydatna, jeśli wiemy bądź podejrzewamy, że w danym środowisku mogą pojawić się niepowołane osoby, które będą starać się zakłócić rejestr obrazu lub zmienić ustawienia kamery.

  Wiele urządzeń w ofercie producenta posiada HEVC Advance, dzięki tej specjalistycznej technologii kompresja wideo jest prostsza, a zapisany obraz nie traci jakości. 

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia