Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Kamery ACTi – precyzyjne i niezawodne   

W ofercie ACTi kamery o szerokim zakresie wizyjnym z obiektywami stałoogniskowymi oraz zmiennoogniskowymi. Ze względu na wysoką odporność polecane do zastosowań wewnątrz budynków, a także na zewnątrz. Urządzenia wykazują wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Kamery dobrze radzą sobie ze wstrząsami o małym nasileniu, zachowując przy tym stabilność obrazu. Modele z serii Zoom Bullet wyposażone zostały w diodę IR.

Dzięki innowacyjnej funkcjonalności, która przyczynia się do zwiększenia czułości na natężenie światła kamery rejestrują wysokiej jakości obraz w dzień oraz w nocy. Zaawansowane modele przeznaczone do profesjonalnych wdrożeń posiadają funkcję “wykrywania sabotażu”.  Rozwiązanie sprawia, że kamera automatycznie generuje informację o próbie przejęcia, przekierowania lub zniszczenia. Funkcjonalność bardzo przydatna, jeśli wiemy bądź podejrzewamy, że w danym środowisku mogą pojawić się niepowołane osoby, które będą starać się zakłócić rejestr obrazu lub zmienić ustawienia kamery.

Wiele urządzeń w ofercie producenta posiada HEVC Advance, dzięki tej specjalistycznej technologii kompresja wideo jest prostsza, a zapisany obraz nie traci jakości. 

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-28%
-48%
-18%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia