Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  ACTi


  W efektywnym monitoringu liczą się szczegóły 

  ACTi to tajwańska firma działa, która działa na rynku od 2003 roku. W ofercie znajdziemy przede wszystkim nowoczesne kamery IP oraz profesjonalne narzędzia, które usprawniają proces zarządzania systemem monitoringu. Liczne rozwiązania ACTi pozwalają na przeprowadzanie specjalistycznych analiz materiałów wideo głównie w środowiskach przemysłowych. Misją firmy jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości. Dzięki rzetelnemu spełnianiu tego założenia ACTi obecnie jest jednym z liderów na rynku systemów wizyjnych.   
   

  Dobierz kamerę do swojego środowiska  

  Szeroka gama produktowa umożliwia dobór kamery odpowiedniej dla danego środowiska. Producent oferuje kamery o różnej wielkości i konstrukcji (Mini Dome, Mini Fisheye, Zoom Bullet, Zoom Dome). Urządzenia do wdrożeń zewnętrznychjak i wewnętrznych. Rozwiązania przeznaczone do zastosowań zewnętrznych odporne są na trudne warunki atmosferyczne, co potwierdzają liczne standardy IK08, IP66, IP68 IK10, NEMA 4x. Urządzenia działają efektywnie niezależnie od oświetlenia. 

   

  Funkcjonalności usprawniające pracę  

  Zaawansowane funkcje w urządzeniach ACTi to Wide Dynamic Range oraz Low Light. Pierwsza z nich umożliwia nagrywanie dobrej jakości obszarów prześwietlonych bądź niedostatecznie oświetlonych lub obiektów/przestrzeni o mocnym kontraście. Wiele kamer na rynku nie posiada tej funkcji, przez co w takich sytuacjach rejestrowany obraz nie jest klarowny, a prześwietlenia lub niedoświetlenia powodują znaczące ubytki w materiale wideo. Druga bardzo popularna funkcjonalność do Low Light (LLS). Jej działanie jest bardzo zbliżone do WDR, ponieważ przyczynia się do uzyskania wyraźnego obrazu w jakości HD w pomieszczeniach, w których panuje półmrok. Kamery mogą być wdrażane w środowiskach, które wymagają profesjonalnego rejestru wideo z zachowaniem licznych szczegółów. Wszystkie kamery posiadają możliwość tzw. wideoweryfikacji zarówno osób, jak i obiektów.  
   

  ACTi VMS – sprawne zarządzanie wszystkimi urządzeniami  

  Video Management System to profesjonalne narzędzie znacznie usprawniające proces zarządzania i obsługi urządzeń monitorujących. Patent polecany jest do wdrożeń o różnym stopniu zaawansowania. Dobrze sprawdzi się w małych i dużych systemach monitoringu wizyjnego. Natomiast NVR i Edge Recorder Client (specjalistyczne oprogramowanie od ACTi bazujące na Microsoft Windows) zapewnia użytkownikom wgląd do materiałów wideo, które zostały zachowane na nośniku pamięci. 

  Kluczowe korzyści 

  • Wysokiej jakości rejestr wideo
  • Wideoweryfikacja osób/obiektów
  • Odporność na warunki atmosferyczne potwierdzona licznymi standardami (IK08, IP66, IP68 IK10, NEMA 4x)
  • Efektywne działanie niezależne od warunków oświetleniowych
  • Możliwość przeprowadzania specjalistycznych analiz materiałów wideo
  • Profesjonalne zarządzanie systemem monitoringu
  • Sprawdzone produkty od lidera w branży systemów wizyjnych

   

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia